Nabídka pronájmu

 • Areál KOREČEK Havlíčkův Brod

  Areál KOREČEK Havlíčkův Brod

  Obchodně – výrobní areál (bývalá továrna Pleas) se nachází v samotném centru města Havlíčkův Brod směrem k obchodnímu centru BILLA. Jsou zde restaurace, fitness a wellnes centra, bowling, herny, obchody, kanceláře, výrobní a obchodní prostory. Svoje sídlo či pobočku zde má více než 40 firem.Tento areál byl v minulých letech kompletně renovován a je již z větší části naplněn.

  K pronájmu jsou k dispozici kanceláře, obchodní, výrobní a skladovací prostory.

 • Areál KOREČEK Jihlava

  Areál KOREČEK Jihlava

  Obchodně – výrobní areál (bývalá továrna Modeta) se nachází nedaleko centra Jihlavy. Projekt Koreček s.r.o. – FVE registrační číslo CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0001321 je spolufinancován Evropskou unií (info zde).V horních patrech se nachází výrobní prostory, ve spodní části prostory obchodní.

 • Areál KOREČEK Kutná Hora

  Areál KOREČEK Kutná Hora

  Obchodně – výrobní areál (bývalá továrna Modena) se nachází cca 200 m od historického centra Kutné Hory. V minulých letech došlo k renovaci velké části areálu. Areál je z větší části naplněn. Má zde sídlo či pobočku více než 10 firem. V blízkosti je parkoviště pro turistické autobusy a ulicí vedoucí kolem areálu turisté procházejí do historického centra města.

  K pronájmu jsou k dispozici kanceláře, obchodní prostory a garáže.

 • Areál KOREČEK Chotěboř Chmelnice

  Areál KOREČEK Chotěboř Chmelnice

  Obchodní a garážovací centrum. Parkování je umožněno v 1PP, v 1NP jsou obchodní prostory a v 2NP zábavní centrum.